27 Ağustos 2014 Çarşamba

'SARGİTA DER Kİ ' ETKİNLİĞİ SPONSOR HEDİYELERİ

                                                     

'SARGİTA DER Kİ ' ETKİNLİĞİ

 SPONSOR HEDİYELERİ

Merhabalar,
'Sargita der ki ' bloğunun sahibi sevgili İpek'in organize ettiği buluşmanın yazısını sizlerle paylaşsam da ,buluşmada sponsor firmaların hediyelerini sizlerle paylaşmam  çalışma tempom ve bazı ufak sağlık sorunlarımdan dolayı bugüne kısmet oldu;affola :)

Hemen başlayalım;Çiçekli yatak örtümle  uyumlu pozlar veren karton torbaların içinde ne varmış bakalım :)


Yukarıda görmüş olduğunuz ürünlerin tamamı İpek'in bizler için oluşturduğu hediye paketinin içinden çıkan rengarenk ürünler;benim paketimde hakim olan renk ise mor  :)Soapbubbles'in bizler için göndermiş oldukları bu  mis kokulu sabunları kullanmaya kıyamadığım için banyomun baş köşesine koydum kendilerini :)
 


Saç bakımı ve birçok favori videomda öve öve bitiremediğim,verdiğiniz parayı son kuruşuna kadar hakeden, HC markasının Complex serumu ! Tam da 3.şişemi bitimek üzereyken firma tarafından bu etkinlikte bizlere gönderilmesi  ; ' güzel zamanlama ' dedirtti bana . ;)


 
Prozinc  Plus saç dökülmesine karşı etkili şampuan ; saçlarımın mevsimsel olarak dökülmeye başladığı bugünlerde denemek ve sizlere yorumlamak için  meraklardayım.
İçinde Biotin ( saç dökülmesini önleyen ve saçın uzamasına yardımcı olan B vitamini kompleksi )
 ve de
 Phytokeratin  ( saçın kaybettiği elastikiyeti ve canlılığı geri kazanmasına yardımcı olan  bitkisel protein ) maddeleri olduğu için  bu üründen de memnun kalacağımı düşünüyorum.
 


Saç bakımına merak sardığım bugünlerde Agonist'in bizlere gönderdiği ürün ;saçlar için faydalı bitkisel bileşenlerden oluşan ' Saç arındırma& detoks komplexi  ' şampuanı da  en kısa sürede denenecek  ve yorumlanacak .Şampuanlarda SLS,SLES,PARABEN gibi zaralı bileşenleri istemeyenlerdenseniz; bu marka ,ürünlerinde saydığım bu bileşikleri kullanmadığı için sizlere hitap edeceğini düşünüyorum..
 

 
Cyrene bizlere 4 adet küçük boy ürün  yollamış ; misel su, günlük cilt aydınlatıcısı, saç maskesi, shea yağı .Markanın daha önce hiçbir ürününü kullanmasam da takip ettiğim bloglarda övgüyle bahsedilen bu markadan bakalım ben de memnun kalacakmıyım ?
 


Dogo Store dan gelen  kitap ayraçları ,stickerlar ve kartpostal.
 
 
 
Daha önce birçok kez ismini duyduğum bir marka daha ;OzoxLive  markası 'na ait   mini bir tester.
 


Lotus yayınlarından herbirimize farklı kitaplar hediye geldi .Benimki ;' Güz Zamanı Giz ' .
 
 

 
 Başak Organik'den herbirimize ayrı bir yağ hediyesi ; bana düşen - Avokado Yağı.
 
Ve son olarak  buluşma günü bizi güler yüzlü çalışanlarıyla çok güzel ağırlayan Body Shop'dan Extra Virgin Minerals serisinden ; Pudra Fondöten ve E vitamini serisine ait testerlar.
 
Bu güzel etkinliğin her bir detayını düşünen ve kendi rengarenk kişiliğini bu detaylara aktaran 'Sargita Der Ki' bloğunun sahibi İpek'e ve bizleri yanlız bırakmayan yukarıda isimleri geçen sponsorlara teşekkürler ..
 
 
Sevgiler..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder